06.06.2022. Сьогодні, в День журналіста, ми – студенти 111 групи, побували на цікавій зустрічі в Мукачівській центральній бібліотеці, де познайомилися з журналістами.

Сьогодні, в День журналіста, ми – студенти 111 групи, побували на цікавій зустрічі в Мукачівській центральній бібліотеці, де познайомилися з журналістами , а саме: Мироновою Ліною Валеріївною (власним кореспондентом Центрального Телеканалу Китаю CGTN Media), Гарагоничом Іваном Васильовичем (директором, головним редактором ТОВ «Редакція газети «Панорама» ). Під час діалогу ми дізналися про розвиток журналістики в Украіні та здобутки запрошених осіб у цій галузі, особливості професійної діяльності та ризики , на які наражають себе репортери заради здобуття правдивоі інформаціі. Хвилиною мовчання вшанували 32 українських журналістів ,які загинули внаслідок повномасштабної російської агресії.
Не легка праця кореспондента, але така потрібна і важлива.

Смоляр Ю, Попович К, Гнидин Я. Студенти 111 групи.

Сьогодні я зрозуміла що бути журналістом це подвиг. Тому що не кожна людина може справитися з цим завданням. Потрібно іти на великі жертви заради цієї роботи. Жертвувати сім’єю, друзями та вільним часом. Журналіст це людина яка майже не спить для того щоб зробити репортаж для нас, щоб ми знали що коїться в світі. Щоб бути справжнім журналістом потрібно багато працювати над собою!

Студентка 111 групи Югас К.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *