10.12.2021 «Людська гідність – основа людського права».

Гідна людина не та, в якої нема недоліків, а та, в якої є чесноти.
Василь Ключевський
Такими словами розпочалася бінарна виховна година студентів 111 і 131 груп на тему «Людська гідність – основа людського права».
Людська гідність як прояв внутрішньої сутності людини й одна з основних її моральних цінностей є основою природного права. Іншими цінностями, на яких має ґрунтуватися співіснування людей, є свобода, недискримінація, толерантність, справедливість, відповідальність.
– Що криється за цими цінностями? Що таке гідність, честь, гуманізм, рівноправність? Які основні цінності лежать в основі концепції прав людини?
На всі ці питання студенти обох груп шукали і знаходили відповіді під час цікавої дискусії. Дівчата Кіс.О. і Ковтун А.(131 гр.) записали відеоролик із власними судженнями студентів групи про гідність. Югас К. і Софілканич К.(111гр.), Зарева Е. і Рудик Ю.(131 гр.) підготували цікаві презентації до теми. Частина юнаків і дівчат написали власні висловлювання про людську гідність у своєму розумінні. А студенти 131 групи підготували короткі відомості про найвідоміших борців за права людини: Махатму Ґанді, Еммелін Панкгерст, Елізабет Кейді Стентон, Ніну Караванську, Миколу Руденка, В’ячеслава Чорновола і Василя Стуса.
Сподіваюсь, що такі години спілкування допоможуть сформувати у наших здобувачів освіти справжні почуття гідності і патріотизму, справедливості і толерантності, відповідальності і гордості за сьогодення і майбутнє України.
Тьютор 131групи: О. Яким

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *