10 важливих причин вступати до МКТЕК

1 — 100 років досвіду і перевірені часом традиції якісної освіти.

2 – Спеціальності, які стабільно  користуються попитом і за якими завжди є робота. Адаптованість до сучасного ринку праці! Знання і навички, отримані в коледжі, зможете використати і в Україні, і за кордоном. Це надійний фундамент (основа) успішної кар’єри. Диплом нашого коледжу – гарантія працевлаштування!!!

3 – Сучасний освітній простір: актуальні освітні технології, авторські методики проведення занять, тренінги, майстер-класи, проекти, бізнес-симуляції, використання популярних освітніх платформ, отримання навичок впевненого користувача ПК, вміння працювати з актуальними  прикладними програмами.

4 – Формування  компетентностей: підприємницьких та  комунікативних , фінансової грамотності, ґрунтована підготовка з іноземних мов, участь в створенні стартапів, бізнес-проектів, грантових програмах, бізнес-турнірах.

5 – Команда педагогів професіоналів, які  гарантують успішне оволодіння знаннями і досягнення високих результатів. Довірливі та доброзичливі  дружні стосунки. Дотримання принципів доброчесності в освітньому процесі. Чесне навчання – запорука успішності випускника!

6 – Практико-орієнтований підхід до навчання. Використання принципів дуальної освіти, можливість поєднувати навчання і роботу.  Шанс розпочати свою професійну кар’єру  ще під час навчання!

7 – Можливість випробувати свою самостійність, соціальну зрілість, пройти відбір і сформувати коло однодумців, що дають можливість професійного росту через спілкування з амбітними та  успішними людьми. Квінтесенція осіб, що мають спільні погляди, схожі прагнення, життєві пріоритети, прагнення. На ваш успіх вливає ваше оточення!!!

8 – Насичене активне студентське життя, формування активної життєвої позиції, розвиток творчих здібностей, лідерського потенціалу, досягнення нових спортивних вершин.

9 – Можливість продовження навчання в ЗВО України або за кордоном за скороченим терміном підготовки. Орієнтованість на навчання впродовж життя!

10 – Розумна і виправдана, обґрунтована  інвестиція в майбутнє.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *