20.09.2021. Творчий проєкт: «А де ви хотіли б побувати?»

20.09.2021. Творчий проєкт: «А де ви хотіли б побувати?» Саме такий зміст був закладений у тему заняття з англійської мови, метою якого було переконати присутніх побувати в омріяному доповідачем місті. Студенти 113 групи із завданням справилися навідмінно, були активними, креативними та залишили власні фідбеки.
Мені дуже сподобалося робити такий проєкт, тому що ми дізналися більше про різні міста, а також мали змогу використати мовленнєві навички з іноземної мови.

Тангел Наталія

На сьогоднішній парі з англійської мови,  ми мали змогу подорожувати різними країнами світу.  Чудово, коли віртуально можна побувати у Парижі, там неймовірно гарно і романтично. Крім того, там є багато цікавих локацій та особистостей. Хочу до Парижа!

Дешко Ніколетта

Це було захоплююче: побувати подумки в різних містах. Дивовижні розповіді та неймовірні фото й відео, які допомагали нам переміщуватися у просторі і часі, виявилися дуже пізнавальними.

Туряниця Ірина

Мені сподобались усі виступи й презентації,  і кожне місто сподобалось по-своєму. Я зацікавлений у тому, щоб більшість з них відвідати.

Подубинський Віктор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *