28.10.2021. Козацька Покрова.

Саме цю тему обговорювали тьютори Наталія Хвостенко та Вікторія Глагола зі студентами 211 та 214 груп на бінарній виховній годині онлайн.
Метою години спілкування було показати особливість свята Покрови Пресвятої, прилучення студентів до цінностей народного життя та традицій рідного краю.
На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України.
Як відомо, людина нерозривно пов’язана з минулим свого народу, його історією, і сьогодні ми перегорнули одну із сторінок нашого славного минулого, провели один день на Запорізькій Січі й ближче познайомилися із життям та побутом українських козаків, взяли участь у вікторині.
Знання свого родоводу, історичних та культурних надбань предків необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій у нашому сучасному житті.
Для нас, українців, свято Покрови християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Актив студентів 211 та 214 груп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *