Англомовний квест

29 жовтня 2019 року відбувся англомовний  Квест “English in Mukachevo” у тандемі з СШ №4. Квест був організований викладачами коледжу Пронтекер В.В., Купрієнко І.В., Русин О.І. та вчителем СШ №4 Залуцькою Т.І.

У захоплюючому та незвичайному квесті взяли активну участь студенти 1-2 курсів та учні 9-11 класів СШ №4. 

Захід проходив жваво та інтерактивно. Учасники були рандомно поділення на 3 команди «Instagram», «Infinity» та «Champions». Кожна команда була ознайомлена з ввідним інструктажем з техніки безпеки та правилами проведення квесту, отримали конверти з завданнями у формі QR кодів. По прибутті на місце зашифроване у QR коді кожна команда отримувала наступні завдання (граматичні/лексичні тести). Після проходження кожного рівня команди робили фото звіт у створену напередодні робочу групу у Viber.

Для закріплення за вдосконалення своєї комунікативної компетентності представник кожної команди мав провести бесіду на англійській мові з викладачем у центрі міста для продовження квесту та отримання подальших завдань. Під час виконання всіх завдань квесту студенти проявили свою творчість, креативне та логічне мислення та покращили рівень володіння англійсько мовою.

Сюрпризом для всіх учасників була остання локація у 12 кабінеті коледжу, де їх чекала смачна піца та солодкі напої.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *