Дев’ять десятих нашого щастя залежать від здоров’я

У сучасному швидкоплинному  часовому просторі кожен намагається знайти свій куточок, у якому затишно і комфортно можна вибудувати  щасливе життя, але не кожен усвідомлює, що дев’ять десятих щастя залежать саме від здоров’я.  Якраз цій темі присвятили виховну годину студенти-першокурсники 111 та 112 груп, бо хто, як не молодь, має дбати про свій спосіб життя. А який він у сучасного студента?  Пізно лягти, вдосвіта встати, увесь вільний час концентрувати на гаджетах, а потім перехопити фаст-фуд, чіпси, горішки, крекери, сухарики, і увесь вечір губитися в здогадках: «Щось я нездоровий», «Мабуть, дуже перевчився».
А чому б не проаналізувати свій ритм життя? Саме про це й дискутували першокурсники, одні стверджували, що здорове харчування – запорука хорошого  самопочуття, інші доводили проблему надмірного використання гаджетів, треті наполягали на активному спортивно-оздоровчому дозвіллі, а четверті доводили, що міцний сон  стабілізує роботу натомленого організму. Своїми дослідженнями ділились студенти О. Марто,  О. Буришин, А. Матола, Ю. Машико, Я. Мешко, Б. Ледней, В. Молнар, С. Іванчо, І. Кузан, О. Кизляк, Б. Мустафаєва. Дібрали й низку доказів, що продемонстрували у вигляді промороликів із беззаперечним висновком: «У більшості хвороб винна не природа, не суспільство, а сама людина. Найчастіше вона хворіє через лінощі й жадобу, а інколи — й від нерозумності».
На завершення першокурсники звернулися до коледжан:
Шановні студенти! Знаючи, що таке здоров’я, які чинники впливають на його складові, що таке здоровий спосіб життя, спробуйте вибрати життєвий шлях, що веде до щасливого «завтра».

Актив студентів 111 та 112 груп

IMG_2558

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *