Для Тебе, Мамо!

І сняться часто зорі голубі,
і мама на порозі біля хати.
За все, що маю, Мамо, дякую Тобі
За все, що маю, і що буду мати!

Традиційно в другу неділю травня українці святкують День матері. Це свято не вважається державним, але для найріднішої людини воно супроводжується словами вдячності, квітами, подарунками. До привітань долучилися студенти 111 та 112 груп, підготувавши під керівництвом академнаставників Вешелені Ю.І. та Стеблюк С. В. бінарну виховну годину. Квітково прибрана зала, образи матері, дитини і полум’яного серця між їх долонями, чарівні звуки скрипаля створили легкий присмак теплих приємних емоцій. Розпочалась програма незвично, бо всіх глядачів вітав зі сцени тандем ведучих: студентка Катерина Мерв`як та її мама Тетяна Михайлівна.
Пісенні дарунки для близьких серцю людей звучали від гості заходу – Шваб Даніели і студентів Цанька Василя та Мішко Яни, команда КВК «Така то…» за участі гумористів Ляльчука Святослава, Тарахонича Євгена, Далекорій Кирила, Хлицка Дмитра, Легези Олександра викликала гучний сміх публіки, а жарти студентів Кузана Івана та Іванчо Станіслава яскраво демонстрували веселі моменти із життя та спілкування матусь і синів. Заздалегідь до заходу підготувались Ледней Іван  та  Кузан Іван, провівши вдома відеоопитування  «Чи знаєте Ви свою дитину».
Новинкою стала програма «Діскавері», де у поведінці наших менших друзів інколи так чітко простежувались студентські «слабкі сторони». Танцювальні номери глядачам дарували красуні-дівчата Смужаниця Галина-Софія, Машіка Юлія, Меденцій Ніколетта, Габовда Евеліна, Буришин  Ольга, Глагола Віталія. Мамине повчання та молитву до матері продекламували студентки Машіка Юлія, Мустафаєва Богдана. Незмінною fтрибутикою свята стали безперечно квіти, такі тендітні, ніжні, як наші мами, котрі отримали їх у подарунок від своїх любих таких маленьких, але вже дорослих  дітей.

Актив студентів 111 та 112 груп

IMG_3074 IMG_3075

IMG_3071 IMG_3072

IMG_3073 IMG_3076

IMG_3081 IMG_3080

IMG_3079 IMG_3078

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *