Гурток «Лабіринтами економіки»: ласкаво просимо

Дозвілля в Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі у позааудиторний час надзвичайно різноманітне й цікаве, достатньо лише бажання доєднатися до якоїсь із секцій. А зацікавлень у студентів коледжу – хоч відбавляй. Про це свідчила їх участь у засіданні гуртка «Лабіринтами економіки», що вже третій рік поспіль запрошує усіх бажаючих до «головоломних мандрівок» світом національної та міжнародної економіки. Діяльність його спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними професійних, особистісних, когнітивних компетентностей, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження. Діапазон тематики надзвичайно широкий: потреби людини у суспільстві, причини циклічності в економіці, тенденції економічного розвитку України тощо.
Організаційне засідання, проведене 24 жовтня викладачем, к.пед.н. Світланою Василівною Стеблюк, об’єднало юних економістів ІІ-их та ІІІ-іх курсів. Тема «Потреби – рушійна сила економіки» важлива для кожного. Завдання були різнопланові: вправа «Кола Вена», гра «Безлюдний острів», дослідницькі завдання, пов’язані із законами Госсена, тестування на виявлення власних потреб.
Дебати, що велися у процесі виконання завдань, підтверджують: студенти – народ мудрий, кмітливий, переконати вміють, мають індивідуальний креативний підхід до вирішення економічних проблем, спроможні довести свою точку зору. Дослухатись до їх думок – життєва необхідність, бо майбутнє – за активною молоддю.

Валерія Щока, голова студради

IMG_4803

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *