Інтелектуально-розважальне шоу «Ревізор»

Під час проходження декади циклової комісії облікових та суспільно-економічних дисциплін було проведено інтелектуально-розважальне шоу «Ревізор».

Ідея проведення саме такого заходу виникла у членів циклової комісії не випадково, адже хотілося перевірити рівень теоретичних та практичних знань випускників коледжу спеціальності Бухгалтерський облік сторонньою людиною. В якості ревізора запросили минулорічного випускника коледжу, переможця конкурсу «Кращий бухгалтер – 2015», практикуючого бухгалтера – Едуарда Бороніна.

Ревізор перевіряв випускників коледжу спеціальності Бухгалтерський облік на такі якості, як креативність, комп’ютерна грамотність, ерудованість, точність та професіоналізм.

Зі студентів випускних груп було сформовано дві команди – «Адоло» та «VIP-тур», які і прийняли участь у різноманітних конкурсах. А під час розважальних пауз студенти 1 та 2 курсів показували свої таланти – співали і танцювали. Привітала студентів-випускників своїм виступом і команда КВК коледжу «Понти».

Золоту відзнаку Ревізор присвоїв команді 321 групи – «Адоло», а 322 група отримала срібну винагороду.

Капітан команди-переможця Андріана Базьо після заходу поділилася своїми враженнями: «Для студентів-випускників проведення подібних заходів є надзвичайно важливим. Адже це збагачує яскравими враженнями буденне студентське життя. На мою думку, кожен студент за своє студентське життя хоча б раз має прийняти участь у подібних конкурсах.

Після шоу всі учасники залишилися з купою емоцій і приємних спогадів, які ще довго будуть «гріти душу».

Отже, свято вдалося! Викладачі циклової комісії облікових та суспільно-економічних дисциплін показали згуртовану роботу і велике бажання не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, а й розвивати в студентської молоді і творчій потенціал.

 4G3zWzCvBw4FcHEKzecDRE

Gm76Wy4QKiM

 zocIoq2nB7k

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *