«КОМЕРСАНТ-ШОУ»

Як уже стало традиційним щорічно в коледжі проводяться тижні циклових комісій. Так і цьогоріч в рамках тижня циклу відбувся показовий захід циклової комісії товарознавчо-комерційних дисциплін та обслуговування «КОМЕРСАНТ-ШОУ».

Дівчата проти хлопців. Студенти спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність влаштували комерсант-шоу в стінах свого вишу. Вони перевтілювалися, намагалися швидко мислити і робити речі, які дотепер їм були не знайомі.

Студенти – третьокурсники зійшлися в запеклому двобої, щоб визначити  хто ж кращий: чоловіки чи жінки. В першому конкурсі дівчата і хлопці відгадували загадки. Друге  завдання поєднало в собі: швидкість мислення та  руху. У капітанів команд  також було нелегке завдання. Хлопці помінялися з дівчатами ролями. Вкручувати цвяхи виявилось простіше,  ніж  плести коси. Також учасники  перевтілювалися  та  ходили на рибалку. Тому,  що зловили, давали товарознавчу оцінку. Заключним конкурсом було домашнє завдання, в якому  студентам довелося розробити власну рекламу.  По закінченні шоу  підраховувати  бали ніхто і не збирався, адже хлопці заздалегідь вирішили подарувати дівчатам перемогу та й квіти на додачу.

Долучились до  творчого життя  коледжу  і колишні випускники, студенти Львівської комерційної академії,  в ролі поважного журі: Габода Владислав, Варваринець Корнелія та Гарапко Володимир. В залі також були присутні гості – учні  шкіл міста Мукачево, сподіваємось  майбутні  абітурієнти нашого коледжу!

Поєднати навчання і розваги —  головна мета конкурсу. Коледж  планує і надалі  готувати не тільки хороших спеціалістів,  але й всебічно розвинених молодих  людей.

Студентка 312 групи Скиба Крістіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *