Конкурс бізнес-проєктів «БІЗНЕСМЕН ЗА 5 ХВИЛИН»

З метою створення умов для розвитку інтелектуального та підприємницького потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи учнів, стимулювання інтересу до підприємницької діяльності, оволодіння інноваційними технологіями Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж  запрошує прийняти участь у III Молодіжному конкурсі бізнес-проєктів «Бізнесмен за 5 хвилин».

До участі в конкурсі запрошуються учні 9-11 класів, що мають схильність до заняття   власним бізнесом, мають цікаві бізнес-ідеї, які можуть бути корисними для економіки України. Бізнес-проєкти можуть бути підготовлені одноосібно, або у співавторстві (2-3 учасники).

Конкурс проводиться в 2 етапи. Перший етап – подання проєктів в електронному вигляді на  електронну пошту коледжу. За результатами розгляду конкурсною комісією автори кращих проєктів будуть запрошені до участі в 2 етапі.  Другий етап – презентація та захист проектів в коледжі. 

Переможці конкурсу отримають грошові винагороди:

1 місце – 1000 грн.;

2 місце – 750 грн.;

3 місце – 500 грн.

Бізнес-проєкти подаються на електронну адресу коледжу – mkfkt2018@ukr.net

Термін подання конкурсних робіт: до 12-00 01 квітня 2020 року.

Презентація та захист кращих проєктів відбудеться о 14-00  9 квітня 2020 року.

Вимоги до оформлення бізнес-проєкту:

Бізнес-проєкт повинен бути виконаний державною мовою, обсяг не повинен перевищувати 4 сторінок друкованого тексту (формат паперу А4, Times New Roman, 14-й шрифт, інтервал між рядками – 1,5). Забороняється плагіат, запозичення ідей та копіювання проєктів інших виконавців.  Слайдова презентація бізнес-проекту виконується у форматі  Power Point обсягом не більше 8 слайдів. В бізнес-проєкті має бути зазначено: інформацію про автора(рів) – ПІБ, назва школи, клас; мають бути розкриті його основна ідея, значення та користь від реалізації проєкту, ресурсне забезпечення, шляхи його реалізації.

При оцінюванні проєкту будуть враховуватися новизна ідеї, оригінальність, самостійність, логіка викладу, доцільність  реалізації. 

Спробуйте свої сили!

Проявіть свою креативність та підприємливість!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *