Кооперативний коледж на спортивному піднесенні

Сьогодні здоровий спосіб життя стає більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а й бажання людей різних поколінь зберегти молодість та здоров’я. Саме це було метою проведення спортивнорозважального шоу «Мить успіху», яке відбулося сьогодні  у стінах рідного коледжу. Наші  студенти  беруть активну участь у Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах не лише з фахових дисциплін, але й досягли  найкращих результатів саме у спорті, стали призерами кубку Європи, Міжнародних змагань, чемпіонами України та світу з різних видів спорту. Молодь завжди прагне до нових пригод, самовдосконалення, суперництва. Ніхто не любить  програвати, всі хочуть бути першими. І сьогодні нам це чудово довели, продемонструвавши свою майстерність у різних видах спорту, гордість коледжу Пекар Ярослав, Суворін Андрій, Яров Іштван, Бурса Ерік, Зварич Василь, Надь Арон, Орос Сергій, Ципф Станіслав. Це і силові вправи, греко-римська боротьба, самбо, футбольний фрістайл та багато інших.

Це спортивне свято символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність, на яке було запрошено багато почесних гостей: закарпатський силач Сергій Віннер, засновник та хореограф,продюсер танцювальної школи Владислав Штефко, спортсмени клубу бойових мистецтв: Маряна Скуба, Сергій Віктор, Анатолій Огарь ( тренер Михайло Скуба) , Козуб Сергій, Басараб Віталій, Чоря Роман та учасник циркової студії еквілібрист Гуранич Степан.

Цей спортивний захід  надав позитивного імпульсу і думаю допоможе нам та гостям-школярам нашого міста зрозуміти, що спорт – невичерпане джерело життя, сили та краси.

                                                                         Студент 112 групи Шніцер Олександр

-2MRqkHRtIM WsGzXYKm3-4

yOHILi4_zpQ yHSAljVztbI

joME8Tdocr0 I-I5jdAa3e8

Uf0kF2Ado74 (1) MakIqyBpQZ8

MP1hgDMTtnw Uk_5iuMR9Kk

i_ElLE1D5GE -8YX-Jd_CzU

9pPSVWcskEs c-0NRsJX61s

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *