Оригінальним і цікавим завершенням вивчення курсу зарубіжної літератури став проєкт «Літературний фотоквест – 2024». Його метою та завданням були: активізація творчого і знаннєвого потенціалу здобувачів освіти при пошуку відповідей на поставлені запитання, поглиблення культурно-пізнавальних інтересів, соціально-адаптаційної і виховної функції вивчення творів світової літератури.

Студенти самостійно обирали та демонстрували один із атрибутів чайної церемонії за твором Ясунарі Кавабата «Тисяча журавлів»; подарунок, отриманий Лінкою на Різдво («Кава з кардамоном»); річ, що відіграла важливу роль у становленні Лізель Мемінгер, героїні твору Маркуса Зузака «Крадійка книжок» тощо.   

Проєкт-фотоквест викликав у студентів масу приємних вражень, змусив пригадати сюжети та героїв вивчених творів, їхні улюблені речі, вчинки, мрії й окремі епізоди, «погортати» в пам’яті прозаїків і поетів, «перенести»  їх у наше місто.

Оригінальні запитання спонукали студентів до активного індивідуального пошуку відповідей на поставлені завдання, а підсумком проведеної роботи став творчий процес створення стіннівки найактивнішими першокурсниками. Їхня винагорода  – додаткові бали з дисципліни. Отож, читайте найкращі твори зарубіжної літератури, пізнавайте різнобарвний цікавий світ!  

Ольга ЯКИМ, викладачка зарубіжної літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *