“Ми – проти насилля!”

26 листопада 2018 року в рамках рекомендацій МОН України про організацію в закладах освіти виховної роботи щодо безпеки і благополуччя дитини викладачами Бенце Е. В., Базар Н. В. та Тюх Т. І. разом з студентами 321,213 та 322 групи було проведено виховну годину на тему: «Ми – проти насилля!».
Метою проведення виховної години було привернення уваги студентів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства.
Заняття розпочалося з доповіді студентки про статистичні дані випадків насилля в Україні та Європі, і основні аспекти нового закону Проти насилля в сім’ї, що вступив в силу з січня 2018 року, продемонстровано повчальні відеоролики.
Родзинкою виховної години стала запрошений гість – Колядка Людмила Анатоліївна, яка є керівником громадської організації «Мобілізація», практичний психолог кабінету «Довіра» Мукачівської ЦРЛ. Вона зуміла на прикладі життєвих ситуацій розібратися хто є провокатором, агресором конфліктів, яка виникає реакція, і як відбувається примирення. Далі було розглянуто питання «булінгу», насилля,  розглянуто види та форми насилля, обговорили, як запобігти насиллю в коледжі, як не стати жертвою небезпечної ситуації на конкретних прикладах із життя та практичної діяльності психолога.
По завершенню заняття студенти висловили свої враження, відчуття та побажання ще раз провести таку цікаву зустріч, бо саме в наш час виникає нагальна необхідність змінити байдуже та терпиме ставлення до насильства!

Староста гр. 322 Ковтун Владислава

IMG_6359 IMG_6363

IMG_6364 IMG_6357

IMG_6360 IMG_6362

IMG_6358 IMG_6356

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *