Місячник з безпеки руху

Жити у місті і не знати правил дорожнього руху неможливо. Щоб зберегти життя, уникнути неприємних ситуацій на дорозі, слід знати правила дорожнього руху й завжди їх дотримуватися, а іноді навіть нагадувати про них своїм рідним. Саме це було метою проведення теоретично-практичного тренінгу зі  студентами 111, 112 та 113 груп разом із академічними наставниками Епереші Т.Й, Хвостенко Н.В, Фенчак В.В., який  відбувся у Мукачівському ОСТКТСОУ (Автошкола). Тренінг проводив викладач Коштура Ярослав Юрійович, який цікаво розповів про основи дорожнього руху, правила регулювальника, дорожню розмітку, будову транспортного засобу, дорожні знаки. Студенти, у свою чергу, ділилися своїми знаннями про те, як безпечно переходити вулиці згідно дорожніх знаків.

В рамках проведення місячника безпеки руху студентами 111, 112 та 113 груп  було проведено акцію «Найрозумніший пішохід» з розміщенням знаків дорожнього руху у гумористичному підтексті на кабінетах коледжу та гуртожитку. (Центральні сходи у коледжі – «Головна дорога», у коридорах – «Двосторонній рух», або «Обмеження швидкості», їдальня – «Заправка», на каб.директора – «Падіння каменів», учительська – «Пункт технічної допомоги», на каб.завуча – «Регулювання світлофором», у фойє гуртожитку – «Рух по колу», диван у фойє – «Зона паркування», на вході у навчальний заклад – «Розворот заборонено з 8.00 — 14.10».

Хтось казав,що ніщо так не зближує людей, як громадський транспорт. Поважаймо один одного, будьмо взаємно ввічливі, тоді поїздка, нехай інколи досить тривала, не буде для нас і для інших обтяжливою.

                                                                               Актив студентів 111, 112 та 113 груп

1vO_cQrGAsw 6ezEiMP85x8

7maF3dprScQ mYdy3HBzTG0

u8Cf0J4i9xE

IMG_0201 IMG_0202 IMG_0200 IMG_0199 IMG_0198

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *