17 листопада уся молодіжна спільнота відзначає Міжнародний день студента. У рамках свята відбулося ряд заходів, серед яких: відеозустріч студентського самоврядування коледжу із студентами Польського освітнього партнера; проведення занять дублерами викладачів; акція під час перерв «Веселе побажання»; концерт студентів 121, 211, 231 груп та студради із запрошенням школярів Мукачева; конкурс «Краща кімната гуртожитку», нагородження активних коледжан.
Під час відеозустрічі третьокурсники, які зараз перебувають на навчанні у WSB (Вищій школі бізнесу) в Польщі, поділилися досвідом, як подолали мовний бар’єр, як адаптувалися до навчання, як працює закордонна система освіти. Виявляється, головне на їхніх парах – мінімум писанини, максимум інтерактиву, а все що вивчено на парі відразу треба захистити, тоді, як вони стверджують, знання перетворюються у навички. Також студенти звикли відповідати миттєво, без підготовки, навчилися виходити із зони комфорту, а отже, якісніше готуються до майбутніх фахових та життєвих викликів.
У святковий день усі охочі подали заявки та отримали можливість дублювати не тільки викладачів на заняттях, але й адміністрацію коледжу. Саме в цей день чинна голова студради як дублер директора МКФКБ стала учасницею Всеукраїнської ради директорів кооперативних закладів фахової передвищої освіти, де розглядалися серйозні питання діяльності закладів в умовах сьогодення. А потім був концерт, на якому керівник закладу освіти й голова студентського самоврядування відзначили грамотами та подарунками активних учасників громадського і культурного, освітнього і спортивного життя коледжу, організаторів ярмарку й аукціону зі збору коштів для ЗСУ, мешканців кращих кімнат гуртожитку.
Окрім усіх нагороджених, за активність у навчанні та житті коледжу, наш студент отримав можливість один семестр безкоштовно навчатися в Польщі, а другокурсниця, яка опублікувала допис про ярмарок у всеукраїнському щотижневику «Вісті», дістала гонорар у вигляді передплати на газету. Таким чином, головний меседж студентського свята – висока оцінка та відзнака кожного здобувача освіти, що активно розвивається та будує позитивний імідж коледжу.

Медіасектор студради МКФКБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *