«Монополія» — гра чи реальність?

Сучасна молодь має далекоглядні плани на перспективу, яку вбачає в успішній кар’єрі, самодостатку та успіху. Словом, кожен мріє зірвати у житті свій «джек пот». Але для цього недостатньо мати лише бажання — якісні знання, міцні навички є хорошим підґрунтям для самореалізації. І це довели студенти спеціальностей Товарознавство та комерційна діяльність та Ресторанне обслуговування, змагаючись за звання кращого в інтелектуальній економічній грі «Монополія», організованій викладачем циклової комісії бухгалтерського обліку та суспільно-економічних дисциплін, к.пед.н. Стеблюк С.В. На команди чекав азарт, конкуренція, запеклий двобій, але студенти МКТЕК – знаючі й успішні особистості, тому кожен з них впевнено крок за кроком йшов до перемоги, та й назви студенти обрали для себе незвичні: «Потужна економічна група» й «Клуб майбутніх мільйонерів».

На ігровому полі «Монополії» було виставлено численну кількість  успішних підприємств, стати власником яких можна, виконавши економічні завдання. Не зупиняв гравців навіть ризик опинитись на ігровому полі в секторі «Податки» (команда сплачує в банк відповідну суму вказаного податку зі свого капіталу) чи секторі «Біржа» (пропускають хід).

Вправлялись гравці у конкурсних завданнях «Торнадо», «Нитка Аріадни», «Як завоювати європейський ринок», творчої розминки «Без них я б не виріс», «SMS-код», не обійшлося й без економічних задач. Врешті-решт підприємства поволі залишали ігрове поле та переходили у власність то однієї, то іншої команд, але найбагатшими стала команда «Потужна економічна група». Їм випала більша частина підприємств, а це – вдале забезпечене майбутнє. Та хіба воно може бути без міцних знань? Висновки студенти зробили кожен сам для себе.

Учасники гуртка «Лабіринтами економіки»

EPliMCbLmIY

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *