Мріяти і діяти – головні якості лідера

Таких висновків дійшли близько 40 студентів коледжу, що мали честь побувати на занятті сертифікованого бізнес-тренера, керівника центру досліджень лідерства, кандидата історичних наук, доцента кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі – Світлани Іванівни Нестулі. Заняття-тренінг на тему лідерства передбачало привітання з позитивним емоційним налаштуванням через смайлики-наліпки, експрес-знайомство, роботу в командах згідно запропонованих завдань. Тренер мотивувала діяльність студентів через подарунки не тільки найактивнішим, але й всім присутнім студентам, пояснивши, що завжди у колективі є ті особи, котрі негайно беруться до справи, ті, що зволікають та такі, що завжди бурчать, критикують, проте без жодного з них не обійтися. Світлану Іванівну, за висловом студентів, що вже не вперше на подібному занятті, можна сміливо назвати іконою моди і стилю спілкування з молоддю, адже все проходило в дружелюбній, творчій, невимушеній атмосфері. А ось такими думками поділилися учасники-новачки тренінгу:

Лукач Михайло (студент 111 групи). «Зважаючи на деталі, мені все сподобалось, дізнався багато нового, зрозумів свої помилки як лідера. Це допомогло мені набути важливих навичок, які, впевнений, допоможуть мені у майбутньому. Загалом на тренінгу я отримав масу позитиву, дізнався про такі речі, про які мені б ніде більше не розповіли, а найголовніше – усвідомив, що потрібно діяти!»

Цубера Андріана (студентка 111 групи). «Лідером можна стати, якщо не здаватись, бо деколи до досягнення мети залишається зовсім мало, а ми опускаємо руки. Все, чого ми прагнемо у житті – обов’язково відбудеться, потрібно тільки не зупинятись, завжди йти вперед, не зважаючи ні на що!»

Щока Валерія (студенка 112 групи). «Заняття-тренінг мені дуже сподобалось. І вже починаючи від сьогодні я буду змінюватися. Для того, щоб досягти успіху в житті, я буду розвиватися. Повністю погоджуючись із думкою Авраама Лінкольна: «Нема нічого неможливого», прагну наполегливо йти до своєї мети, бороти свої страхи, бути більш рішучою та ризикованішою. Моя формула успіху: впевнено і вміло працювати в команді, аналізувати свої дії, ставити досяжні цілі.»

Барта Роберт (студент 113 групи). «На тренінгу з лідерства я отримав головну нагороду – книгу практичних порад, проте мені не вистачило можливості більше висловлювати власні погляди на обговорювані речі. Думаю, для саморозвитку нам потрібно більше подібних заходів. Спасибі Світлані Іванівні та адміністрації коледжу за організацію і проведення неординарного заняття».

Каріна Ляшенко – заступник голови

студради МКТЕК, учасник тренінгу

IMG_0190 IMG_0189

IMG_0186 IMG_0183

IMG_0182 IMG_0181

IMG_0178 IMG_0191

IMG_0174

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *