Мукачево об’єднало нас

Саме під такою символічною назвою пройшла виховна година студентів 111, 112 груп спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, підготовлена академнаставниками Ю.І.Вешелені та С.В.Стеблюк. Назва не випадкова, адже до коледжу щороку вступає молодь з найвіддаленіших куточків Закарпаття і віртуальна подорож європейським містечком – чудова нагода для ознайомлення з його історією, пам’ятками. Студентам демонстрували світлини «старого» й сучасного Мукачева, розповіді про відомих митців: скульпторів, освітніх діячів, художників.
Родзинкою стала історія про Мукачівський замок «Паланок» та його господиню Ілону Зріні — мужнього політичного діяча та прекрасну жінку.
Іскрометний фільм про кохання Ілони Зріни та Імре Текелі розкрив невідомі досі факти з життя відомих осіб давнього Мукачева. Дослідження проводили й самі студенти. До виступів академнаставників долучились студенти: Галина Смужаниця, Олександр Легеза, Богдана Мустафаєва, Олександр Кизляк, Вікторія Голіш, Василь Топоган, Русин Олександр, Яна Мішко, Іван Кузан, Станіслав Іванчо, Ніколетта Меденцій, Ольга Буришин, Едуард Дешко, Віталія Глагола.
Підсумком стала вікторина «Впізнай та назви».

Студенти Яна Мішко, Ольга Буришин

20171025_151008

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *