НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ

На виконання спільного наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації в МКТЕК із студентами І курсів проведено начально-польові збори.

Метою проведення цього заходу є вдосконалення форм і методів військово-патріотичного виховання допризовної молоді, закріплення знань та навичок, набутих на заняттях з предметів «Захист Вітчизни» та «Основи медичних знань».

 Організаторами зборів були викладач дисципліни «Захист Вітчизни» – О.Т. Солецький, викладач дисципліни «Основи медичних знань» – І.І. Стефанишин, викладач дисципліни «Історія України» – І.І. Вімерт, викладачі дисципліни «Фізичне виховання» – Е.О. Теслович та В.П. Варга, завідуюча денним відділом – М.І. Стрижак та академнаставники груп І курсу.

Під час проведення заходу студенти відвідали музей бойової Слави та переглянули навчальний фільм «Захист населення від ядерного удару».  Також було  проведено змагання між командами, в яких студенти мали змогу проявити себе як індивідуально, так і показати командну гру. В ході змагань розбирали автомат АК-74, одягали захисний комплект 3В3К, переносили пораненого та підтягувалися на турніку.

Найкращою та найспритнішою була 111 група. Друге місце зайняла – 131 група. На третьому місці – 112 група.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВСІХ УЧАСНИКІВ

НАВЧАЛЬНО-ПОЛЬОВИХ ЗБОРІВ!!!

 

Зав. денним відділом – М.І. Стрижак

331 330

332 333

334 335

336  339

340 341

337 338

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *