Навчання й робота – два в одному

Сучасну Україну охопив інтенсивний шлях реформування. Не оминув він й освітню ланку. Молоді люди, вступаючи до вишу, випускаються з нього і потрапляють у зовсім інший технологічний світ. МКТЕК пильно відстежує всі тенденції і готує студентів із найсучаснішими знаннями.
Цьогоріч вперше апробовано новий формат практики. Студенти спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність закріплені для роботи на кращих потужних в регіоні підприємствах «Епіцентр К» та «Silverlend». З компаніями коледж узгодив, щоб молоді люди працювали в певних напрямах, пов’язаних із тим, що вони вивчають. Заняття проводяться під керівництвом викладачів. Одне з них днями провела викладач Лілія Ярославівна Малімон, випускниця нашого закладу освіти та ЛТЕУ. У виробничих умовах студенти легко адаптуються, фахово виріщують всі завдання.
Впроваджуючи такі інновації МКТЕК створює правильний посил – молоді люди працюватимуть із тими підприємствами, які не тільки прагнуть отримати від них результат, а й хочуть, щоб вони вчилися та розвивалися далі, і при цьому готові допомагати закладу освіти в підготовці висококваліфікованих фахівців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *