Нова зустріч відбулася задля того, щоб розповісти майбутнім вступникам про наш заклад освіти та познайомити з найціннішим здобутком, який у нас є – нашими креативними студентами та успішними випускниками. Високий рейтинг довіри, освіти та культури, нові друзі, незабутні враження, міжнародна академічна мобільність, подорожі, від яких захоплює подих – ось що ми вже можемо  запропонувати охочим вступити до коледжу.

Про життя молоді в коледжі та свої мрії в смм-блогерстві розказала другокурсниця-відмінниця, ведуча ютубканалу Вероніка МАРКО. Першокурсниця Анна БАЙСА розповіла про роботу в модельному бізнесі з мукачівським брендом «Марципанка», яку вдало поєднує з навчанням і театральними проєктами. Про гранти та власні бізнес-ідеї, які найближчим часом планує втілити у життя поділилася Катерина ПОПОВИЧ, яка минулого року спробувала свої сили у фуд-блогерстві, принесла на благодійну ярмарку власну випічку, а зараз має нові уподобання. Майбутня бізнес-леді – першокурсниця-рестораторка, успішна випускниця цьогорічної «Студії лідерства» Вікторія ГАРДУБЕЙ підготувала смаколики для кенді-бару, та озвучила мрію, до якої йде поступово, уже роблячи спроби роботи за фахом. Як  чимшвидше отримати фінансову незалежність від батьків, як стабільно монетизувати блог і зреалізуватися  у цифровому світі поділився Слава МЕДВІДЬ – наш успішний випускник, професіонал з просування і заробітку на мікроблозі. І завершила зустріч студентка, котра пройшла шлях власного зростання покроково: від власниці інтернет-магазину, участі в міському проєкті «Твій шлях до успіху» та поїздки в Європу на підприємства-бренди світу і до студентки-дуальниці, котра і працює, здобуваючи практичні навички, і заробляє. Саме ці питання охопила Настя КІНЧ. Слід згадати, що цьогорічною фіналісткою міського проєкту «Твій шлях до успіху» стала Анастасія ГЛАДЧЕНКО, яка зараз перебуває в європейській мандрівці та залишила для перегляду відеоролик про власне бізнес-хобі.

Наші абітурієнти вперше перебували у стінах коледжу, тож спочатку вони були дуже стриманими, проте, розмова про освіту та заробіток розумовою, а не фізичною працею їх неабияк зацікавила та пожвавила, після чого посипалося багато запитань. Сподіваємось, інтерес до розповідей наших студентів допоможе вступникам твердо визначитися зі спеціальностями та вступити до коледжу мрії.

Модераторки заходу – викладачки коледжу Любов ДОЛИНСЬКА та Вікторія ПРОНТЕКЕР

5 коментар до “Новий сезон бізнес-бранчу”
  1. Відвідувала всі заняття, хочу вже поступити на перший курс, все дуже сподобалось

  2. Був на всіх заходах.Чекаю вже 1 вересня, щоб зустрітися і навчатися саме тут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *