«Scholarship в Україні»

В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» діє IV конкурс для студентів ліцеїв, коледжів, технікумів та центрів ПТО.

Призовий фонд ІV конкурсу складає 28 000 грн. Усього призових місць виходить 6. За 1 місце студент отримає 10 000 грн, за 2 місце — сертифікат на суму 3 000 грн, за 3 місце — сертифікат на суму 1 000 грн.

Гранти освітяни можуть використати на:

— сплату навчання в вашому закладі,

— сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Детальніше про конкурс:

Участь у конкурсі безкоштовна! Взяти участь може будь-який здобувач освіти, не зважаючи на фаховий напрямок навчання. Студенту необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих організаторами тем та надіслати на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua для оцінки журі. Подати заявку на участь та ознайомитися з умовами можна на сторінках проєкту грантонадавачів:

1 грант — “Фінансова грамотність як складова успішного життя“ https://turbozaim.com.ua/college/

2 грант — “Як захистити себе від фінансових шахраїв в онлайні” https://finansovich.com.ua/grant-2020/

Заявки та роботи приймаються до 14 грудня.

Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/.Заздалегідь вдячні за увагу та підтримку нашого соціального проєкту «Sсholarship в Україні

Заявки та роботи приймаються до 14 грудня. Як проходили попередні конкурси «Sсholarship в Україні» можна ознайомитися на сайті проєкту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *