Школа «Обери професію 2022» – швидкий старт для вступників.

Школа «Обери професію 2022» – швидкий старт для вступників. Саме ця ідея, покладена в основу функціонування цієї школи, яка цьогоріч пройшла в дистанційному форматі на базі платформи GOOGLE CLASSROOM. Упродовж трьох субот, починаючи з 26 березня, її учасники мали змогу почерпати додаткові знання з української мови та літератури, математики з викладачами вищої категорії Долинською Л.М. і Вешелені Ю.І.

Не менш цікавим доповненням – стали тренінгові заходи з елементами англійської мови «Фінансовий експерт» та «Кращий підприємець та ресторатор» під керівництвом професійних тренерів: Тетяни ТЮХ, Наталії БАЗАР, Георгія БІЛАКА та Тетяни ХИМИЧ. Метою проведення тренінгових занять – було ознайомлення абітурієнтів зі всіма спеціальностями навчального закладу, шляхом їх безпосередньої участі у виконанні авторських вправ, в ході яких майбутні вступники активно виступали в ролі: експерта з перевірки справжньості банкнот; підприємця, що формував «дерево бізнес-ідей» та справжнього ресторатора.

Під час навчання, слухачі цієї школи проявляли себе з максимальною активністю, і ми впевненні, що саме ця яскраво виражена активна позиція – допоможе їм стати членами дружньої родини МКФКБ!

Заст.директора з профорієнтаційної роботи: Тетяна ТЮХ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *