Сhristmas art party

У коледжі розпочали готуватись до новорічно-різдвяних свят нетрадиційним «Сhristmas art party». До заходу долучились усі бажаючі. Викладач іноземної мови Русин О.І. розповіла студентам про цікаві звичаї святкування Різдва в різних країнах. Молодь ділилася своїм життєвим досвідом, адже студенти з румунських, угорських, єврейських, німецьких, українських родин дотримуються рідних національних особливостей відзначення Нового року та Різдва. Відомо, що традиційним лакомством у багатьох державах є різдвяні медово-імбирні пряники. Справжня майстриня пряничної справи викладач коледжу Бенце Е.В. продемонструвала різні техніки розпису пряників та їх декорування. Студенти із захопленням спостерігали та з величезним задоволенням власноруч розписали і прикрасили смаколики – миколайчики, ялиночки, новорічні прикраси.
Розпис пряників, як виявилося, тривалий процес, тож у перервах між застиганням харчових фарб студенти отримали корисні поради від викладача Химич Т.В. з оформлення новорічного столу та складання серветок. Спільне виконання пісень про Святого Миколая, чаювання з чудовими кап-кейками, виготовленими викладачами Малеш М.Ю. та Бенце Е.В.,  подарували всім присутнім піднесений настрій. Безперечно, атмосфері свята сприяло символічне оформлення інтер’єру аудиторії, дизайнером якого була викладач Купрієнко І.В.
Захід проходив у день вшанування Святого Миколая (за католицьким календарем), покровителя всіх дітей, тож студенти вирішили виготовлені солодощі подати на перший обласний  благодійний фестиваль пряників, кошти з якого буде спрямовано на лікування Наталки. Спільна благородна справа довела, що приємно не тільки отримувати, але й дарувати навіть найменші подарунки, особливо, якщо у них є часточка власної душі.

Петришинець Алла
учасниця майстер-класу

IMG_0531 IMG_0528

IMG_0534 IMG_0536

IMG_0544 IMG_0540

IMG_0613 IMG_0616

IMG_0568 IMG_0575

IMG_0622 IMG_0619

IMG_0601 IMG_0552

IMG_0628

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *