Студенти МКТЕК презентували результати практики

Якісна професійна підготовка студентів завжди була і залишається  важливою складовою в роботі Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу.  Завдяки налагодженій співпраці  вишу з передовими компаніями регіону, практиканти легко адаптовуються до умов виробництва, знаходять перше робоче місце.  Викладачі й студенти коледжу новаціями в організації практики задоволені, бо ж останні повертаються на навчання із новими навичками роботи в торгівлі, легко ведуть діалог, дискутують з приводу організації роботи, висловлюють і доводять свої позиції, готуються до виступів на науково-практичних конференціях у вузах ІІІ-ІV рівнів.

Бачення всіх «за» і «проти» студенти висловлюють під час презентації індивідуальних завдань, виконаних на базі практики. Нещодавно свої проекти представляли  здобувачі  спеціальності Підприємництво,  торгівля та біржова діяльність, які практикувались в гіпермаркеті «Епіцентр К».  За останні півроку база практики прийняла 90 майбутніх підприємців, бо саме ця спеціальність найактуальніша для бізнес-середовища Закарпаття.  Заняття проводили менеджери, керівники торговельних відділів, юрист гіпермаркету, саме тут  зі студентами  займались викладачі коледжу.

Хоч елементи дуальної освіти вже включаються до навчального процесу вишів, однак педагогічний та студентський колектив Мукачівського кооперативного готовий ділитись досвідом такої роботи. Акцент ставиться на умінні вибудувати власну стратегію роботи. Відійшли в минуле тривалі описи звітної документації; презентація, фаховий рівень комунікації  – критерії, за якими роботодавці обирають кадровий потенціал підприємства. Пишаємося, що студенти МКТЕК бажані працівники для потужних торговельних осередків регіону. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *