Студенти МКФКБ разом із дітками церковної школи Успенського храму Православної церкви України, організували майстер-клас із виготовлення пряників-писанок.

20 квітня, напередодні чудового свята Великодня, студенти МКФКБ разом із дітками церковної школи Успенського храму Православної церкви України, організували майстер-клас із виготовлення пряників-писанок. До нас також приєднались слухачі «Школи обери професію».
Цікавим виявилось те, що дітлахи, із розмаїття кольорів, обирали саме кольори національної символіки (блакитне небо та жовтоколосі поля). Відчувався справжній дух патріотизму. Із задоволенням старші дітки допомагали молодшим розмальовувати смачні писаночки.
Висловлюємо величезну подяку настоятелю храма о. Сергію за цікаву розповідь про силу писанки, яку ми звикли готувати до пасхального кошика та за освячення солодких виробів, що попрямують захисникам нашої неньки України. Хай сила молитви та душа, вкладена у пасхальні пряники, допомагають подолати ворога та очистити наш рідний край.

Автор: Химич Тетяна Володимирівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *