Так тримати, переможці!

Досягнення студентів Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу в навчальній, культурній та спортивній сферах стають подіями не лише місцевого й обласного масштабів, а й виходять на Всеукраїнський рівень. Цей рік не став винятковим і порадував коледжан черговою перемогою. Студентка ІІ курсу спеціалізації Товарознавство в митній справі Щока Валерія посіла ІІІ місце у фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Фундаментальні знання літературознавства у поєднанні з гнучким творчим потенціалом, абстрактивним мисленням принесли Валерії очікувану перемогу, а її керівнику – Долинській Любові Михайлівні, очільнику гурткової роботи з обдарованою молоддю, задоволення від результатів улюбленої справи.

Колектив МКТЕК щиро вітає Щоку Валерію та Долинську Любов Михайлівну з важливою перемогою, зичить нових здобутків, здійснення мрій і задумів та якнайбільше приємних подій. Так тримати!

Успіхи студентів Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу ще раз доводять: вступаючи до МКТЕК, молодь робить правильний вибір!

                                                                                                       Інформаційний сектор студради

2H0ZSE8ar-E 2efy1k8Vr68

OiPpAcmcSSE

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *