Тандем з професіоналами

11 травня відбулося чергове засідання гуртка «Лабіринтами економіки» на тему «Професійна діяльність митного брокера: спостерігаємо, вивчаємо, аналізуємо». Цього разу воно пройшло у новому форматі – спільно із митними брокерами на ТзОВ «Партнер» та «Брок-Тім». До участі в гуртку були залучені студенти-практиканти, що набувають навичок у цій сфері діяльності.

Розпочалось заняття із рубрики «Новини ДФСУ», так як знання законодавчої бази є пріоритетним у роботі митного брокера. Гуртківцями підготовлено пізнавальну інформацію щодо особливостей здійснення митних формальностей при перетині кордону іноземцями у зв’язку з проведенням пісенного конкурсу «Євробачення-2017» в Україні. Далі мала місце спільна праця фахівців ТзОВ «Брок-Тім» і студентів щодо попереднього оформлення документів.

Заняття гуртка перепліталося з творчими завданнями, як-от: інтерактивна вправа «Плюси та мінуси професії митного брокера», гра «Карусель» та ін.

На думку студентів, сучасний митний  брокер є компетентним, відповідальним, комунікабельним, мобільним, чесним. Саме таких фахівців і готує Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж.

Щока Ю., Троцюк О., студентки 311 групи
спеціалізації Товарознавство в митній справі

image_5 image_4

image_3image_1 image 1

image_2 2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *