Тиждень правових знань

Традиційно у жовтні місяці в Мукачівському кооперативному  торговельно-економічному коледжі проходить Тиждень правових знань.

У цьому році святкова атмосфера панувала для викладачів і студентів коледжу з 5 по 9 жовтня.

5 жовтня розпочали тиждень правових знань  студенти та члени гуртка правознавства спільними зусиллями – виставкою  стіннівок на правову тематику у фойє гуртожитку  МКТЕК.

Цікавим і нестандартим, а водночас корисним та пізнавальним виявилося для студентів 331 групи спеціальності «Ресторанне обслуговування» заняття у Мукачівському міськрайонному суді, яке було проведено 7 жовтня   викладачем правових дисциплін Гелмеці Л.І. разом з помічником судді Шин Ю.В.  на тему «Трудові спори».

8 жовтня в актовій залі під керівництвом викладача Гелмеці Л.І. було проведено  виховний захід на тему: «Ми проти насилля» за участі студентів коледжу та членів гуртка  правознавства.

На захід були запрошені  студенти перших курсів. Захід розпочали ведучі-волонтери Голод Сергій та Гелмеці Діана, які привернули увагу на існування даної проблеми в Україні. В емоційній театралізованій формі  було розкрито проблему насилля  та порушення прав дітей та молоді. Між сценками про життя дітей та молоді, яких кривдять їх власні батьки та інші особи, віршами про насилля, які декламували студенти, відеосюжетами, які мали змогу переглянути студенти про знущання батьків над дітьми, про жорстокість підлітків, надавалася ще додаткова інформація про міжнародні документи, що захищають права та інтереси дітей, наводилась статистика щодо жорстокого поводження по відношенню до дітей, жінок та молоді.

Надію на краще майбутнє та мрії дітей  символізував танець з стрічками, у виконанні студентів 213 групи. І фінальним завершення заходу стала пісня «Хай живе надія» у виконанні студентки 231 групи Ганни Реберки та всіх учасників заходу.

Тиждень права у МКТЕК  спрямований  на підняття рівня правової культури студентів, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

Гелмеці Діана, студентка 221 групи

DSC_1767 DSC_1831

DSC_1777 DSC_1770

DSC_1804 DSC_1801

DSC_1791 DSC_1792 DSC_1809 DSC_1838

DSC_1846

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *