Педагогічний колектив

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Директор коледжу – кандидат економічних наук Кабаці Богдан Іванович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Відомості про кадрове забезпечення освітньої діяльності за рівнем повної загальної середньої освіти здобуття профільної середньої освіти

Кадровий склад циклової комісії загальноосвітніх дисциплін  

Це досвідчені педагоги-новатори, які мають вищу фахову освіту, багатий досвід, сповнені творчого запалу та енергії.

Серед них – 1 кандидат наук, доцент; 2 викладачі-методисти, 1 кандидат у майстри спорту, 2 старші викладачі, 8 викладачів вищої категорії, 1 магістр.

Основними завданнями циклової комісії є: оптимізація викладання загальноосвітніх дисциплін відповідно до нових навчальних планів та широке використання новітніх педагогічних технологій, формування розвиненої, соціально-активної особистості, яка долучається до загальнолюдських цінностей, досягнень світової культури, сприймає ідеали гуманізму і демократії, активно бере участь у перетворенні суспільства з почуттям відповідальності за свою долю, а також долю своєї країни.

Основний напрям освітньої діяльності  – створення проєктів з різних дисциплін, кращі з яких студенти презентують на загальноколеджівській конференції.

Студенти під умілим керівництвом викладачів циклу, є активними учасниками не тільки освітнього процесу, а й різноманітних заходів, почесними призерами Всеукраїнських олімпіад і Міжнародних мовно-літературних конкурсів імені Тараса ШЕВЧЕНКА та Петра ЯЦИКА.

Здобувачі освіти є активними учасниками гуртків, студій, клубів за інтересами. Серед них: літературно-театральна студія, гурток екскурсоводів “Паралель” та знавців іноземної мови “English club”. Гуртківці вправно випробовують свої таланти у постановці спільних студентсько-акторських проєків, створенні поетичних альманахів, у виготовленні рекламних буклетів свого закладу освіти, розвивають навички комунікації рідною та іноземною мовами.

 

Циклова комісія фахових дисциплін

Циклова комісія налічує 11 чоловік, серед яких мають науковий ступінь, вчене звання:  кандидата наук – 3 особи; доцента – 1 особа; професора – 1 ососба; спеціалістів вищої категорії – 8 осіб (серед яких 1 викладач-методист); спеціалістів першої категорії – 1 особа; спеціалістів другої категорії –  особи.

Викладачами циклу на високому рівні проводяться позааудиторні заходи, різноманітні конкурси, інтелектуальні ігри, на яких студенти мають можливість показати рівень знань, а також свою кмітливість і таланти, уміння йти в ногу з вимогами роботодавців.

Студенти мають змогу брати участь у теоретичних конференціях з комп’терних технологій, на яких обговорюються можливості глобальної мережі Інтернет, вирішуються проблеми захисту і збереження інформації і як не стати інтернет-залежним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *