Педагогічний колектив

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Директор коледжу – кандидат економічних наук Кабаці Богдан Іванович

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін

Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін складається 15 викладачів.

Це досвітчені педагоги, які мають вищу фахову освіту, багатий досвід, сповнені творчого запалу та енергії.

Серед них — 4 магістри, 1 кандидат у майстри спорту, 6 викладачів вищої категорії.

Студенти під умілим керівництвом викладачів циклу, є активними учасниками не тільки навчально-виховного процесу, а й різноманітних заходів, почесними призерами математичних олімпіад обласного рівня і конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. Серед студентів нового набору проводиться «Турнір інтелектуалів», з метою профорієнтаційної роботи для майбутніх абітурієнтів викладачами циклу готуються пізнавально-розважальні вечори.

Студенти коледжу є активними учасниками гуртків «Літературне краєзнавство» та «English club». Гуртківці вправно випробовують свої таланти у постановці літературних творів, створенні поетичних альманахів, у виготовленні рекламних буклетів свого навчального закладу, рідного краю.

Циклова комісія облікових дисциплін

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЦиклова комісія облікових дисциплін є випускною для спеціальності  Бухгалтерський облік за освітнім кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста. Циклова комісія налічує 11 чоловік, серед яких — 1 кандидат наук, 3 магістри, 5 викладачів вищої категорії.

Викладачами циклу на високому рівні проводяться позааудиторні заходи, різноманітні конкурси, інтелектуальні ігри, на яких студенти мають можливість показати рівень знань, а також свою кмітливість і таланти, уміння йти в ногу з вимогами роботодавців.

Студенти мають змогу брати участь у теоретичних конференціях з комп’терних технологій, на яких обговорюються можливості глобальної мережі Інтернет, вирішуються проблеми захисту і збереження інформації і як не стати інтернет-залежним.

Циклова комісія товарознавчо-комерційних дисциплін та обслуговування

Для проведення занять фахових дисциплін обладнані навчальні кабінети товарознавства продовольчих та непродовольчих товарів, торговельно-технологічного обладнання, організації обслуговування тощо.

Заслуговують на увагу позааудиторні заходи, що організовуються викладачами циклової комісії — зустрічі за круглим столом з випускниками навчального закладу, конкурси з дисциплін, навчально-розважальні «КВК», вечори-презентації спеціальностей «Думай! Пізнавай! Вирішуй!»

До складу циклової комісії входять 11 викладачів, серед  яких — 1 кандидат наук, 2 магістри, 2 викладачі-методисти, 6 викладачів вищої категорії.

Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін

Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін складається з 8 викладачів, серед яких — 3  магістри, 3 викладачі вищої категорії.

На своїх заняттях викладачі циклу зорієнтовують пошуково-дослідницьку роботу студентів на розвиток творчої думки.

У позааудиторний час організовуються конференції з вивчення ряду проблем: «Інноваційні технології в менеджменті», «Аналіз діяльності роботи райспоживспілок області».

З метою профорієнтаційної роботи викладачами циклу проводиться «Аукціон економічних знань» із залученням школярів міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *