Директор коледжу – кандидат економічних наук Кабаці Богдан Іванович
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
Кадровий склад циклової комісії загальноосвітніх дисциплін
Це досвідчені педагоги-новатори, які мають вищу фахову освіту, багатий досвід, сповнені творчого запалу та енергії.
Серед них – 1 кандидат наук, доцент; 2 викладачі-методисти, 1 кандидат у майстри спорту, 2 старші викладачі, 8 викладачів вищої категорії, 1 магістр.
Основними завданнями циклової комісії є: оптимізація викладання загальноосвітніх дисциплін відповідно до нових навчальних планів та широке використання новітніх педагогічних технологій, формування розвиненої, соціально-активної особистості, яка долучається до загальнолюдських цінностей, досягнень світової культури, сприймає ідеали гуманізму і демократії, активно бере участь у перетворенні суспільства з почуттям відповідальності за свою долю, а також долю своєї країни.
Основний напрям освітньої діяльності – створення проєктів з різних дисциплін, кращі з яких студенти презентують на загальноколеджівській конференції.
Студенти під умілим керівництвом викладачів циклу, є активними учасниками не тільки освітнього процесу, а й різноманітних заходів, почесними призерами Всеукраїнських олімпіад і Міжнародних мовно-літературних конкурсів імені Тараса ШЕВЧЕНКА та Петра ЯЦИКА.
Здобувачі освіти є активними учасниками гуртків, студій, клубів за інтересами. Серед них: літературно-театральна студія, гурток екскурсоводів “Паралель” та знавців іноземної мови “English club”. Гуртківці вправно випробовують свої таланти у постановці спільних студентсько-акторських проєків, створенні поетичних альманахів, у виготовленні рекламних буклетів свого закладу освіти, розвивають навички комунікації рідною та іноземною мовами.
Циклова комісія фахових дисциплін
Кадрове забезпечення циклової комісії фахових дисциплін:
241 Готельно-ресторанна справа
076 Підприємництво та торгівля
072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок
У колективі циклової комісії – 11 педагогічних працівників, в т.ч. спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 10 осіб , (серед яких 3 мають науковий ступінь, вчене звання: кандидата наук – 3 особи; доцента – 3 особа ); спеціалістів першої категорії – 1 особа, які забезпечують викладання дисциплін на високому фаховому рівні.
Підвищення кваліфікації викладачів циклової комісії здійснюється через участь у роботі методичних та наукових семінарів і конференцій, стажування в провідних вищих закладах освіти України, підприємствах та організаціях.
Основне завдання циклової комісії – підготовка соціально мобільних, конкурентоспроможних висококваліфікованих фахівців, які володіють загальними і спеціальними (фаховими) компетентностями достатніми для успішного розв’язання спеціалізованих складних задач і практичних проблем.
Структура програм фахових дисциплін передбачає оволодіння системою поглиблених знань щодо загальнонаукових та спеціальних методів, професійних методик і технологій, які необхідні для забезпечення ефективної виробничо-технологічної, сервісної діяльності суб’єктів господарської діяльності.
Викладачами циклу на високому рівні проводяться позааудиторні заходи: заняття на виробництві з фахових дисциплін, різноманітні конкурси, інтелектуальні ігри, на яких студенти мають можливість показати рівень знань, а також свою кмітливість і таланти, уміння йти в ногу з вимогами роботодавців.
Студенти навчаються у сучасних лекційних аудиторіях, оснащених інтерактивними дошками та мультимедійними засобами, набувають практичних вмінь і навичок у діючих підприємствах, беруть активну участь у науково-дослідній роботі під керівництвом провідних викладачів. За результатами проведених досліджень вони виступають із доповідями на конференціях коледжу та міжвузівських конференціях, публікують тези та статті у наукових виданнях.
За час існування циклової комісії підготовлено тисячі висококваліфікованих фахівців, які успішно працювали і працюють у сфері торгівлі, послуг, у митних службах та інших структурах.