У МКТЕК відбулось засідання круглого столу

Традиційно червень в Мукачівському кооперативному торговельно-
економічному коледжі розпочався із засідання круглого столу за
результатами практичної підготовки студентів. Цьогоріч у зустрічі
взяли участь представники баз практики – партнери вишу – начальник відділення філії Закарпатського обласного управління АТ «Ощадбанк» Олена Цивкіна, керуючі супермаркетами «Silverland Grand» та «Silverland» Світлана Лендєл та Світлана Геревич.
З 2018 року адміністрація коледжу спільно з роботодавцями апробували впровадження інновацій у проходженні практики студентів всіх спеціальностей, тому й запитань до обговорення виокремили чимало.
«Позитивом» нововведень ділились викладачі циклової комісії фахових дисциплін Тетяна Епереші, Тетяна Химич і Тетяна Тюх, практичний досвід та кваліфікований підхід яких до роботи зі студентами у реальних виробничих умовах сприяє належній підготовці майбутніх фахівців. Адже для значної частки коледжан база практики стає першим робочим місцем.
Студенти презентували проходження практики на підприємствах,
розповідали про процес адаптації на виробництві, висловлювали
пропозиції щодо удосконалення практичної підготовки, виокремили он-лайн практику в «ПриватБанку» як хорошу можливість перевірити свої знання та увійти до кадрового резерву.
У свою чергу керівники практики від підприємств та організацій
вручили кращим студентам подяки, сертифікати на рацевлаштування та ювілейні монети.
Учасники круглого столу дійшли висновку: щоб досягти успіху в
пошуках роботи, потрібно постійно стежити за ситуацією на ринку праці, ніколи не зупинятися на досягнутому, і це обов’язково дасть позитивний результат.
Надалі колектив Мукачівського кооперативного торговельно-
економічного коледжу готовий підтримувати законодавчі новації та
впроваджувати в освітній діяльності альтернативні проекти, які сьогодні задовольнять усі зацікавлені сторони – студентів, батьків,  роботодавців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *