Великі перегони відкрили нову історію…

Метою заходу стало узагальнити знання cтудентів з економічних дисциплін, виявити сформовані уміння з фізичного виховання; розвивати спостережливість, уважність; залучати до здорового способу життя. Реалізувати її вирішили викладачі фізичного виховання й економічних дисциплін в нестандартній формі.

На три команди учасників – студентів спеціальностей Облік і оподаткування та Фінанси, банківська справа й страхування чекали випробування на швидкість, витривалість, кмітливість. Тільки після того, як представник команди справився зі спортивним випробуванням, він отримував інтелектуальні завдання. Майже всі вони вимагали не тільки знань з економіки, а й ерудиції:

«Економічний глосарій» − за формулюванням студенти вказували термін.

«Вулик» − з частин формул учасники складали їх ціле: фондоозброєність, продуктивність праці в торгівлі, динаміка товарообороту, рівень витрат та ін.

«Працюємо з документами» − на основі документів гравці формували Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

«Приймаємо рішення» − студенти розв’язували задачу та формулювали висновки.

Означені завдання поєднувалися із не менш цікавими вправами з фізичного виховання. Окремі з них:

«Підкорюємо Монблан» – гравці виконували фізичне завдання з перешкодами (біг); вправа «Нагодуймо звіра» – кидання тенісного м’ячика у визначену ціль; «Долаємо маршрут» – студенти, стаючи в пари, виконували роль водія і пасажира під час проходження певної відстані; «Подорожуємо Європою» – гравці, застосовуючи техніку присідання, бігу шукали карту з країнами Євросоюзу, називали столицю її.  

Темп великих перегонів тримав глядачів у захваті, вболівальників – у напруженні. Врешті-решт лідера визначено, це команда не лише спритних, а й тих, що мають силу волі у досягненні своїх цілей. Саме такі – студенти МКТЕК, майбутні фінансисти, фахівці з обліку. Гра завершилась, але залишились емоції та приємний смак від головного суперпризу − кошика з вітамінами та солодким «гормоном щастя», шоколадом, який так обожнюють всі.

Щасти вам, наші найкращі студенти, у великих життєвих перегонах!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *