Відкрита виховна година на тему «Щастя. Як його досягти?»

21 жовтня в коледжі  проведено відкриту виховну годину на тему «Щастя.  Як його досягти?»

Щастя – це вічна дорога земна,

Щастя – це літо, зима і весна,

Щастя – це сонце, злива і сніг,

Щастя – це пісню ділити на всіх,

Щастя – це віра в добро і любов,

Щастя – це музика вільних дібров,

Щастя – це друзі і рідний твій дім.

Щастя – це світ, подарований всім.

Ці слова стали епіграфом відкритої виховної години «Щастя. Як його досягти?», яку було проведено академічним наставником 321 групи Евеліною Володимирівною Бенце.

 Метою проведення виховної години було спонукати студентів на самовиховання, навчити бути щасливими, виховувати в них високі моральні якості. Першим етапом роботи зі студентами було з’ясувати, що таке щастя, а також дізнатися, що потрібно для того, щоб бути щасливим. Для досягнення своєї мети викладач використовувала різні інноваційні форми роботи: робота в групах, зі словниками, вправа «Квітка», робота з висловами видатних людей, перегляд відеофільму, а для збільшення «гормонів щастя» в організмі присутні з’їли шоколадну цукерку.

В ході проведення виховної години Евеліна Володимирівна ознайомила студентів з корисною бібліотечкою, довела до їх відома факти про найщасливіші країни. До розповіді викладача додавалося читання студентами віршів про щастя, доповіді, самостійно зняті відео фрагменти.

Академічний наставник подарувала присутнім «мішечок щастя», в якому були зібрані поради, як стати щасливим.

На заході студенти зрозуміли, що щастя є в кожній митті життя. Завдання молоді розуміти, що таке щастя, і обирати вірний шлях до його досягнення, чому й була присвячена виховна година.

 uZEQeCgZnpc

IMG_20151023_111224

IMG_20151023_111128

IMG_20151023_111020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *