20-го вересня наша бухгалтерська група 322 під керівництвом академнаставника Малеш М.Ю. поїхала у село Визницю на пікнік. Основною нашою метою було оздоровитись і гарно відпочити. Я сміливо можу сказати:  ми досягли цієї мети на всі сто відсотків.

День розпочався не дуже багатообіцяюче, оскільки зранку нас зустрів тихенький дощик. Та, як каже народна мудрість: «Що не стається – стається до кращого». Після ранкового дощику нас цілий день супроводжувало чисте повітря та тепле осіннє сонечко.

Тихенький лісний вітерець, а також річка, яка протікала поруч, далися в знаки, тому спочатку було трохи зябко, та ми хутко зігрілись гарячою, печеною картоплею і, звичайно, запашним шашличком.

У нашому розпорядженні був цілий день, тому часу вистачило на все. Що ми тільки не робили: грали в ігри, починаючи з  настільних і закінчуючи іграми з м’ячем, отримали майстер-клас по смаженню шашличка в лісних умовах від нашого одногрупника, і просто друга Данканича Владислава, який дійсно майстер цієї справи. Цього дня ми згадали багато веселих історій із нашого спільного життя протягом двох минулих років. Ох і насміялись же ми тоді!

Цей день ми неодноразово фіксували в пам’яті за допомогою фотоапарату, який був в умілих руках починаючого фотографа Гарапка Андрія.

Під час відпочинку ми зрозуміли, що найголовніше – теплота в колективі. Тому дружелюбність – це перша і найважливіша риса нашої групи, за якою й можна відрізнити нас від інших.

Віталій Гарга (Рижак)

4

2

3

1

6

7

8

5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *