Випускників вітає МКТЕК

  Останнього червневого дня у міському драмтеатрі справжній аншлаг. 213випускників денної та заочної форм навчання Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу, почесні гості, батьки, педагогічний колектив зібралися великою дружною родиною. І це не випадково. Всі знають, що коледж цього року відправляє у доросле професійне життя студентів, яких можна назвати справжніми зірками навчання і сцени.

        Гордимося тим, що у нашому навчальному закладі є студенти, які з першого курсу усвідомили, що диплом для них – це засіб для подолання життєвих рубежів. Тому ішли вони до своєї мети впевнено й цілеспрямовано.Серед сьогоднішніх випускників 12 відмінників навчання спеціальності Бухгалтерський облік, 6 – спеціальності Товарознавство і комерційна діяльність, 3 – Ресторанного обслуговування. Цікаву дослідницьку роботу було започатковано і проведено у «Кадровій агенції», де студенти під керівництвом викладача Н.І.Діус навчилися оцінювати діяльність підприємства, починаючи від дизайну приміщення і завершуючи якістю обслуговування покупців. А на підсумковій конференції з практики, де були присутні керівники різних установ, випускники отримали пропозицію до працевлаштування.

   Крім того, сьогоднішні випускники – це і призери Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка, Всеукраїнських  студентських наукових конференцій, предметних олімпіад за обраними спеціальностями, гумористи-інтелектуали команди КВК, переможці Всеукраїнського конкурсу «Студентські перлини тобі, Україно!», театрали-аматори, що підготували до 200-річчя Кобзаря акторсько-студентський спектакль, постійні дописувачі та учасники інтелектуальних конкурсів газет «Вісті», «Все про бухгалтерський облік».  І ось, остання програма для них – талановитих і розумних, веселих і кмітливих, працьовитих і завзятих – святкове вручення дипломів.

        З вітальним словом до випускників звернулися міський голова З.З.Лендєл, голова правління облспоживспілки – В.В. Цап, голова Мукачівської райспоживспілки – І. І.Рубіш, директор коледжу, кандидат економічних наук – Б.І.Кабаці, академнаставник 331 групи –Л.І. Гелмеці, актор театру, лауреат театральної премії ім. братів Шерегіїв, а за сумісництвом, мама випускниці – К.Ю. Мочані.

         Що ж, відкружляв випускний вальс, перегорнуто сторінку років навчання, перед випускниками чистий аркуш. Нехай золота анкета життя буде заповнена без помилок, нехай здійсняться всі найзаповітніші мрії студентської молоді, хай розум і серце, фахові знання будуть віддані людям, рідній Батьківщині – Україні.

Адміністрація та педагогічний колектив МКТЕК

354

357

356

355

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *