Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб і щоб його зберегти, потрібно уникати неприємних ситуацій на дорозі, слід знати правила дорожнього руху й завжди їх дотримуватися, а іноді навіть нагадувати про них своїм рідним та друзям.

 З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, академічним наставником 111 групи  Хвостенко Н.В. було проведено виховну годину «Твій друг – безпечний рух». Теоретично-практичний тренінг провів викладач Мукачівського ОСТКТСОУ (Автошкола) Коштура Я.Ю., який ознайомив студентів з основами дорожнього руху, правилами регулювальника, дорожньою розміткою, будовою транспортного засобу та, звичайно, дорожніми знаками. Учасниками тренінгу були студенти 111 та 112 груп.

Студенти активно ділилися своїми знаннями про те, як безпечно переходити вулиці згідно дорожніх знаків. В рамках проведення тижня безпеки руху, студентами 111 групи проведено акцію «Найрозумніший пішохід» з розміщенням знаків дорожнього руху у гумористичному підтексті на кабінетах коледжу та гуртожитку.(Центральні сходи у коледжі – «Головна дорога», у коридорах – «Двосторонній рух», або «Обмеження швидкості», їдальня – «Заправка», на каб.директора – «Падіння каменів», учительська – «Пункт технічної допомоги», на каб.заступників – « Регулювання світлофором», у фойє гуртожитку – «Рух по колу», диван у фойє – «Зона паркування», розклад занять — «Схема руху», гуртожиток – «Дикі звірі на дорозі», дошка пошани – «Визначні місця», на вході у навчальний заклад – «Розворот заборонено з 8.00-14.10.»)

 Сподіваємось, що студенти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на дорозі, дотримуватись правил дорожнього руху, адже від цього залежить наше життя і здоров’я.

                                                                           Актив студентів 111 групи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *