ЗА КРОК ДО ПРОФЕСІЇ

12 червня  у Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі пройшла  конференція «Професійний старт» за підсумками проходження технологічної практики студентами випускних груп.

Цього разу до організації її проведення активно готувались студенти – члени кадрової агенції, адже вдача посміхається не лише тоді, коли диплом отримано, а й коли на тебе чекають роботодавці. Тому до коледжу запросили керівників баз практики – роботодавців:

  • директора підприємства «Світ м’яса» Євгена Калинича,
  • менеджера фірми Nestle Зиновія Савчина,
  • директора ТзОВ «Шаян» Олександра Продана,
  • бухгалтера ТзОВ «Закарпатська продовольча група» Людмилу Ражик,
  • провідного спеціаліста міського центру зайнятості Оксану Коваленко.

Студенти у своїх доповідях підсумували етап проходження практики, надали пропозиції щодо її подальшої організації, висловили подяку керівникам підприємств, які по завершенню практики запросили їх до подальшого працевлаштування. Випускниця спеціальності Бухгалтерський облік Олександра Гарник, яка очолює кадрову агенцію коледжу, проаналізувала її діяльність, представила яскраву відеопрезентацію про залучення студентів коледжу до промоутерської діяльності провідних фірм міста та області, вручила випускникам «Кодекс ділової людини», перелік вакансій по області та на завершення впевнено додала – студенти коледжу – люди самостійні, креативні, свідомі того, що успіху можна досягти лише власною працею, тому вони готові до самостійної професійної діяльності і чекають на цікаві пропозиції. І вони не забарились.

Керівники кращих в області підприємств переглянули резюме студентів, запросили їх до співбесіди. Значний перелік вакансій за фахом представлено спеціалістом центру зайнятості Оксаною Коваленко. Тож побажаємо нашим випускникам успіху перед складанням державного іспиту та швидкого працевлаштування.

Кадрова агенція коледжу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *