Заняття на виробництві

Перебудова професійної освіти вимагає значного підвищення особистісної відповідальності викладачів у виборі форм і методів навчання. Тому актуальним стає питання впровадження в навчальний процес сучасних методів навчання, які дозволяють не просто передавати студентам знання, професійні навички та уміння, але й сприяють всебічному розвитку особистості майбутнього фахівця.

Заняття на виробництві, у реальних практичних умовах, з використанням інноваційних методів, що проводять викладачі коледжу Фенчак В. В. та Епереші Т. Й., надають студентам  можливості для формування основних  пізнавальних умінь, навичок, здатності приймати студентам рішення і відповідати за них. А те, що студенти активні та творчі свідчать відгуки працівників торговельних підприємств «Епіцентр» та «Сільверленд», що є постійними партнерами коледжу.

Викладачі переконані, що формат сучасного заняття — це заняття з використанням ідеї креативної  освіти, а інтерактивні технології, методи і форми навчання є оптимальними для вирішення суспільних завдань у процесі формування майбутнього фахівця торговельної справи з розвинутим, критичним та креативним мисленням.

3 2

1 5

7 6

8 9

115 114

11 12

10 18

116 111

113 118

20 19

17 1613 14

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *