Бінарне заняття з англійської мови та інформатики

Для покращення рівня знань студентів коледжу з англійської мови та інформатики, викладачами Русин О.І. та Малеш М.Ю. було проведено бінарне заняття за темами: «Інтернет» (Англійська мова) та «Розробка колективного проекту» (Інформатика) в 121 групі спеціальності Бухгалтерський облік.  Бінарне заняття – це нестандартна форма навчання з можливістю реалізації міжпредметних зв’язків, це творчість двох педагогів, яка формує у студентів  креативну компетентність.

Під час заняття студенти мали можливість закріпити отримані знання за допомогою інтерактивних вправ. Опитування проводилося на англійській мові двома викладачами одночасно. Можливості мережі Інтернет студенти використали для пошуку інформації про одну із країн Європи. Для створення спільної презентації ними було застосовано додаток Документи Google. Захист проектів здійснювався на англійській мові. Підбиваючи підсумок заняття, студенти висловили свої позитивні враження.

Справді, бінарне заняття з англійської мови та інформатики довело, що студенти отримали багатогранні знання про можливості мережі Інтернет, а також вміння працювати в малих групах над спільним проектом.

IMG_0651 IMG_0648

IMG_0652 IMG_0654

IMG_0655

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *