Битва талантів!

Сенсація року! Зібрались сьогодні найкращі новачки! Але не Володимир Зеленський, не Тіна Кароль, не Влад Яма, а наші, коледжівські зірки й зірочки! І якщо вам здається, що ви вже все бачили, і що здивувати вас нічим неможливо, то ви помиляєтеся, адже ті, хто пропустив це шоу – просто шкодуватимуть. Першокурсники сміливо заявили про себе:

Ми весело танцюєм
І голосно співаєм.
Дрижать у залі стіни,
Коли ми виступаєм!

Всі учасники шоу «МКТЕК має талант» були неперевершеними, та, як відмітила суддівська колегія – фортуна комусь посміхнулася більше. За результатами у номінації «Декламування» кращою виявилася студентка 122 групи – Ковтун Владислава із віршем «Лист солдату», відзначені студентки Зихір Іванна «Україно, живи!» (112 група), Тангел Каріна «Хліб і сіль» (111 група), Свида Вікторія (131 група). У «Хореографії» публіку у залі та журі народним танцем полонили дівчата із 121 групи. Чудовими були й кавеенщики. У жанрі «Кмітливі гумористи» найпереконливіше про себе заявила команда 113 групи під назвою «Закарпатський леквар», проте усі академічні групи достойно представили цю номінацію. Журі відзначило і гру на синтезаторі студентки 111 групи Мисько Ярослави. А ось між співаками важко було визначити кращих. Та все ж у номінації «Вокал» судді віддали перевагу студенткам 131 групи Кабацій Віолетті та Івановій Анастасії із піснею про ситуацію на Сході України з промовистою назвою «В чистім полі», відзначені і сестрички Євгенія та Корнелія Кинів (121 група), Понцір Яна (131 група), Ходанич Крістіна, Карпович Анастасія, Рудько Інна (113 група).

Що ж, як і все на цьому світі,  – свято завершилося. Переможцями є усі учасники, адже зуміли подолати хвилювання, страх перед публікою, а значить: повірили у свій успіх і талант! Вітаємо!

 Інформаційний сектор студради МКТЕК

Переможці конкурсу:

Номінація «Декламування» 

Номінація «Хореографія»

Номінація «Кмітливі гумористи»

Номінація «Вокал»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *