День факультету: ЛТЕУ в гостях у коледжан Мукачева

19 жовтня з нагоди 200-річчя заснування Львівського торговельно-економічного університету в Мукачівському кооперативному торговельно-економічному коледжі пройшов День факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування. Цьогоріч організатори свята вирішили відійти від традиційної академічності й змінити місце проведення і формат заходу. Зважаючи на те, що концертною програмою займалися студенти університету, вони представили всім присутнім те, що важливо в ЛТЕУ для них, окрім навчання. Це і особистий розвиток та трохи розваг.

Святкування розпочалось по-особливому, відкрив його очільник, декан факультету товарознавства, управління та сфери обслуговування Володимир Володимирович Гаврилишин. Він розповів про спеціальності, за якими готують на факультеті, відмітив ґрунтовну підготовку, яку отримують студенти в МКТЕК, завдяки чому «на відмінно» продовжують навчання за скороченою програмою в одному з найпрестижніших університеті Львова, подарував коледжу нариси становлення й історії вишу. Співпраця двох вузів триває вже п’ятий рік поспіль і нині на базі МКТЕК продовжують здобувати вищу освіту освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» близько 300 його випускників.

Про особливості навчання в університеті розповіли доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри товарознавства та технології непродовольчих товарів Леся Василівна Пелик та доктор хімічних наук, професор кафедри природничих наук та захисту навколишнього середовища Володимир Орестович Василечко. Специфіку навчання для пошановувачів готельно-ресторанної справи презентувала кандидат технічних наук, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ліля Ігорівна Гірняк. Виступи супроводжувалися пісенними дарунками, дотепними жартами, інтригуючою мелодією саксофону, що їх привезли для коледжан  студенти Львівського вишу. Справжню бурю оплесків викликав виступ випускника 1981 року на той час ще Львівського торговельно-економічного інституту, Голови правління торгового дому «Мукачево» Івана Колядко.

Головним подарунком для коледжу стала низка навчальної літератури – наукових доробків професорсько-викладацького складу університету, таких необхідних для майбутніх товарознавців та адміністраторів.  На завершення дійства директор Мукачівського кооперативного торговельно-економічного коледжу кандидат економічних наук, доцент Богдан Іванович Кабаці подякував професорсько-викладацькому складу вишу за неординарну організацію Дня факультету на базі коледжу та студентам, які своїм талантом подарували всім незабутні емоції.

Владислава Юртин,

студентка МКТЕК

dsc_2744 dsc_2732

dsc_2854

dsc_2754

dsc_2834 dsc_2842

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *