День студента по-мистецьки

Студенти МКТЕК – це клондайк амбіцій, енергії, мрій та активних дій, наша юна інтелектуальна еліта, тож провести Міжнародний день студента вирішили по-максимуму. Напередодні свята студрада коледжу запропонувала студентам спробувати себе у ролі адміністрації, викладачів, адже зовсім скоро кожному з них доведеться не грати роль, а виконувати такі обов’язки у повсякденному житті. І студенти по-справжньому відповідально проводили заняття: читали лекції, виконували практичні, обговорювали семінари та й просто веселилися на музичних перервах.

Продовжилося святкування у залі Закарпатського обласного театру драми та комедії, яке відкрив голова правління облспоживспілки В.В.Цап. Очільник споживчої кооперації області з нагоди святкової тріади, що об’єднала 150-річчя з дня створення першого споживчого товариства в Україні, 160-річчя І.Франка та Міжнародного дня студента, привітав коледжан зі святом та вручив почесну відзнаку директору коледжу, к.е.н., доценту Б.І.Кабаці, грамоти викладачам. У вітальному слові Богдан Іванович побажав студентам наполегливості у здобутті знань та розвитку лідерських якостей, а ще – усвідомлення повноти життя, радості від кожного дня, відзначив кращих студентів коледжу, серед котрих спортсменка-чемпіонка України Мар’яна Мучичка отримала сертифікат на знижку у оплаті за навчання.  Дарунком всім присутнім стала театральна вистава студентів-аматорів та професійних акторів «Хвилини, в котрих я любив…».

У День студента коледжани добре попрацювали, повеселилися, культурно відпочили і набралися сил, щоб з новим завзяттям успішно вчитися, ставати мудрішими і сильнішими! Нехай навчання дається всім легко, буде цікавим, а студентські роки завжди згадуються теплом і добрими словами!

Студент-дублер заступника директора

з виховної роботи — Вероніка Долинка

img_6535 img_6537

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *