Екскурсія у Казначейство

        15 травня ми, студенти 222 групи спеціальності Бухгалтерський облік з нашим викладачем «Казначейської справи» Тюх Тетяною Іванівною відвідали Управління Державного Казначейства у м. Мукачево. Нас з радістю  зустріли всі працівники та начальник управління Голяна Ірина Василівна.

   Нас провели до зали, де проводяться переговори, і почали розповідати про Казначейство. Спочатку історію створення у м.Мукачеві, а потім загалом про роботу в Казначейсві. Ми багато дізналися про Казначейське обслуговування державних установ і зрозуміли, що це досить нелегка робота, але цікава. Нам провели екскурсію по всім кабінетам і ми побачили хто, де і як працює. Кожен працівник несе відповідальність за ту роботу, яку він виконує. Як не дивно у Казначействі працюють майже всі жінки, а це означає, що зазвичай жінки виконують таку важку роботу, яка потребує багато знань і терпіння.
Доречі, начальник управління Голяна Ірина Василівна є випускницею нашого коледжу. Вона розповіла нам про своє навчання і про те, як досягнути успіху.        

    Також нас вже запросили на практику, яку ми будемо проходити на ІІІ курсі. Екскурсією ми були дуже задоволені, за що дякуємо нашому викладачу — Тетяні Іванівні. Дізналися ми дуже багато і можливо, у майбутньому хтось з нас буде працювати у Казначействі, бо воно потребує освічених працівників.

Студентка 222 групи Черепаня Каміла

321 322

323 324

325 326

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *