Гра-аукціон «Торгівля та обмін»

4 грудня викладачем Фенчак В.В. разом зі студентами ІІ курсу спеціальності Товарознавство та комерційна діяльність було проведено гру-аукціон «Торгівля та обмін».

Організаційний етап гри передбачав створення психологічного настрою. Студентам пропонувалося  висловити свій настрій та очікування від заходу  за допомогою кольорової гами, а вона була вражаючою: від позитиву, що символізувався зеленим кольором, до червоного, нейтрального, однак протягом заходу залишитися байдужим до дійства було неможливо.

Записуючи тему, викладач навмисно допустила помилку і записала тему «Торгівля та обмАн». Уважні студенти відразу виявили її.

Адже, метою гри-аукціону було проілюстровати механізми торгового обману, сформувати уявлення про його природу. На початку гри студенти були впевнені, що не потраплять на гачок обману. Це додавало неабиякого азарту.

На кінець заходу студенти визнали, що обман покупця — явище неприпустиме.

Під час гри-аукціону викладачем відмічено чотири правила покупки, яких необхідно дотримуватись всім покупцям, щодо професійних якостей майбутніх товарознавців, то студенти продемонстрували їх на належному рівні.

Викладач  «Товарознавчо-комерційних

дисциплін  та обслуговування»

Фенчак В.В.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *