Інтелектуально-розважальне шоу «У пошуках скарбів»

Вже стало доброю традицією проведення до  «Днів з спеціальності» цикловою комісією суспільно-економічних дисциплін різних  цікавих заходів.12 березня актовий зал МКТЕК зібрав учасників та вболівальників у захоплюючу подорож на таємничий острів для проведення інтелектуально-розважального шоу «У пошуках скарбів». У експедицію відправилися 2  команди. Це «Пірати 25 століття» та «Файта капітана Флінта» з участю студентів 2-го і 3-го курсів спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Товарознавство та комерційна діяльність» та «Ресторанне обслуговування». Це було не просто змагання – а «виживання» в нелегких умовах.

Для учасників були підготовлені цікаві і змістовні конкурси: «Економічна рибалка», «Скринька пірата», «Правова шарада», «Історичний абордаж» та інші. Завданнябулипідготовлені як по предметам,що вивчаються так і на розвитоклогічногомислення та булидужецікавими не тільки для тих хтозмагався, а й для аудиторіїстудентів.

В проміжку гри для вболівальників танцювали чарівні аборигенки таємничого острова скарбів (студентки 112 групи) та піднімала настрій веселою піснею КучінкаКрістіна (студентка 312 групи).

Подорож була захоплююча та цікава.Обидві команди були на висоті. Але фортуна посміхнулася в цей день  «Файті  капітана Флінта», в результаті чого знайшла довгоочікуваний скарб. Всі залишилися задоволені, обмінялися багажем знань та намітили плани на майбутнє.

До нових цікавих зустрічей.   Голова ЦК Глагола В.А.

pYefvLWms8E

5Sk5JnmzsAk

0KefXgdP6wA

OWz1nKKIoHo

dwLr5sImmDk

9WlG-i8dlSA

5wRDuiJoJLA

PRP2Jcckxso

7uxZqeWCE-s

KuqG2kkr49Y

PAQEHKLYhOQ

lgevVnnlEBA

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *