Коледж приймав талановиту учнівську молодь

Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж цього року святкує своє 70-річчя. Найважливішим здобутком цих десятиліть є становлення коледжу як повноцінного навчального закладу економічного профілю. Усе, що робиться у виші нині і здійснюватиметься в майбутньому, підпорядковується одній меті: надати кожному нашому студентові високоякісну економічну освіту, сприяти повноцінній інтелектуальній і творчій життєдіяльності, культурному дозвіллю та фаховому зростанню.

Педагогічний колектив навчального закладу  працює над тим, щоб виявити обдаровану учнівську молодь, надати їм допомогу у виборі професії, стимулювати їх  творче самовдосконалення.

Нещодавно Мукачівський кооперативний торговельно-економічний коледж став ініціатором проведення першої міськрайонної олімпіади з економіки бізнесу. Олімпіаду було організовано адміністрацією коледжу, цикловою комісією суспільно-економічних дисциплін за підтримки управління освіти м.Мукачева та відділу освіти Мукачівського району.

Учням було запропоновано завдання з трьох частин: тестування на перевірку знань з різних тем економічного спрямування; виконання сім розрахунково-аналітичних завдань, вирішення яких вимагало від учнів глибоких знань окремих тем та розділів основ економіки; розв’язання проблемної ситуації та надання практичних пропозицій щодо її вирішення, що вимагало від учасників творчого мислення.

Кращими виявилися учні Мукачівського НВК – гімназії, ЗОШ№11 та Бобовищенської ЗОШ .

На урочистостях з нагоди заходу директор коледжу кандидат економічних наук Богдан Іванович Кабаці нагородив переможців дипломами, цінними подарунками, учасників грамотами. Керівник вишу відмітив, що коледж і надалі буде організовувати подібні заходи і всебічно сприяти розвитку молодого покоління, адже тільки допомагаючи розвиватись юним талантам ми можемо розраховувати на успішне майбутнє.

 WVNKuvPr30w

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *