«LOVE IS…»

Все навколо змінюється, змінюємося і ми, але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнем горить священне і нездоланне почуття любові. В день Святого Валентина (14 лютого) навіть повітря сповнене коханням. Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло чільне місце і в нашій країні. І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим до такої ніжної і романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?

Студенти МКТЕК також вирішили відтворити святкову атмосферу і зануритися в це почуття. До Дня закоханих у коледжі пройшла низка заходів – флеш-моб за участі  першокурсників, на основі якого було зроблено відео-ролик та святковий захід «Love is…», у рамках якого відбувся конкурс на краще зізнання в коханні. Переможець конкурсу разом з обраницею отримали романтичну подорож до кінотеатру.

Готуватися до свята почали заздалегідь – підготували велику кількість квіточок із паперу, за допомогою яких виготовили серця різних форм і розмірів. Своїми руками були виготовленні запрошення викладачам – серця з орігамі. А також студенти першокурсники долучилися до написання сценарію конкурсно-розважального шоу.

Отож, всі підготовчі дії пройшли недарма, так як кульмінацією святкування Дня закохиних було проведення розважальної програми, ведучими якої були – Брага О.,  Матьковська А., Фрікер Е. та Луца Є. Ведучі запропонували присутнім помандрувати країною Любові та поблукати вулицями великого Щастя. В святковій програмі були і розповідь про те, як святкують це свято в різних країнах, і гороскоп «Хто як кохає» для всіх знаків зодіаку, і зізнання у коханні на різних іноземних мовах, і конкурси із залом на любовну тематику. Не обійшлося на святі і без пісень, танцю і сценівок.

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм родина МКТЕК відзначила День святого Валентина.

Вітаємо зі святом! Бажаємо всім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!

Матьковська Ангеліна, студентка 121 групи,

спеціальність Бухгалтерський облік

A4hkJRhfYWA Изображение 003

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *