«Мить успіху 2»

Вже вдруге в стінах коледжу проводиться спортивно-розважальне шоу «Мить успіху».  Метою проведення заходу є популяризація спорту, здорового способу життя серед молоді, зокрема серед студентів коледжу.

 Сьогодні студенти довели всім, що успішні не тільки у навчанні, а також і в спорті. Поєднання інтелекту, духовного та спортивного розвитку – це формула успіху.

На свято було запрошено почесних гостей: спортсмена вищого класу,боксера Роберта Мартона зі своїми одноклубниками, юних спортсменок з художньої гімнастики обласної спортивної школи під керівництвом Козманко В.М та Мороховець Я.М., тренера КМС з карате спортивного клубу «Стимул» Магеррамову Наргіз та її вихованців, голову федерації бойового самбо та джиу-джицу в Закарпатській області Скубу М.Е. та його учнів, танцювальний колектив хореографічної студії «Арт-Лайн». Свої спортивні вміння з греко-римської боротьби  показали студенти нашого коледжу: Пекар Ярослав, Пекар Володимир  та Плеша Едуард.

Під час проведення заходу студенти мали змогу прийняти участь у цікавих конкурсах. Всі учасники отримали  заохочення – сертифікат з додатковими  балами  до тематичної оцінки предметів загальноосвітнього циклу.

Всі глядачі, гості та учасники дійства отримали невичерпну кількість позитивних емоцій та незабутніх вражень.

 Голова студентської ради коледжу Щока Валерія

yk-fujse9pk qa-zueftedq

5snprbxx6sm 5syqmcwbwbs

pd5gfnmo3ns pacb1n1l_sm

nbbflz2-yz8 vskfb8s8f3q

yh12-xwvuv8 7fvicluypp0

dfyk2yq1jdc 6cp6mgy1kfy

8kixalmrvmu zkhzpf8x7um

izbpwfie6t8 0bj8xznnfcg

5_wdlgc9cb0 1fgto1aftei

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *